Integrator Systemów Informatycznych

Oferujemy wiedzę i doświadczenie zdobywane od 1996 roku

O firmie

Poznaj nas 

Kappa powstała w 1996 roku jako firma zorientowana na dynamicznie rozwijający się rynek komputerów klasy PC. Dość szybko jednak nasza działalność została ukierunkowana na tzw. integrację, czyli pomoc firmom i instytucjom w efektywnym wykorzystywaniu zasobów komputerowych (instalacja i konfiguracja sieci komputerowych, szkolenia z zakresu obsługi komputerów w biznesie, szkolenia internetowe).

W 1998 roku, jako jedni z pierwszych w Łodzi, udostępniliśmy klientom własny serwer internetowy, zaczynając od zakładania i utrzymywania stron WWW oraz kont e-mail. W chwili obecnej oferta została rozszerzona do stałych i komutowanych połączeń z siecią Internet oraz całego szeregu usług z tym związanych: bezpieczne połączenia przez Internet (VPN), zdalne zarządzanie, monitorowanie stanu urządzeń itp. W 2006 roku uruchomiliśmy dla naszych klientów cyfrową telefonię IP, łącząc atrakcyjną cenę połączeń telefonicznych z wysoką jakością rozmowy i możliwością uzyskania indywidualnego numeru telefonu.

Laptop Repair / Desktop Repair

Virus and Spyware Removal

Data Recovery and Backup Plan

Network Design

Cloud Services

Cyber Security

Stałych umów

Lat doświadczenia

Zadowolonych klientów

Zaufanie

Dlaczego my ?

Aktualnie firma zajmuje się kompleksową obsługą klientów instytucjonalnych i indywidualnych, począwszy od firm komercyjnych, skończywszy na jednostkach edukacyjnych (szkoły, uczelnie). Specjalizujemy się w zagadnieniach, dotyczących bezpieczeństwa sieci komputerowych, integracji usług przesyłanych za ich pośrednictwem i zapewnieniu poprawnego i bezawaryjnego funkcjonowania systemów IT w przedsiębiorstwach.

Posiadamy praktykę w tworzeniu oraz rozbudowie i obsłudze technicznej istniejącej infrastruktury IT, zarówno w firmach małych, średniej wielkości jak i w oddziałach dużych korporacji. Oferujemy zaawansowane technologicznie i sprawdzone rozwiązania, dopasowane do potrzeb naszych Klientów, gwarantujące wydajną pracę i zoptymalizowane koszty inwestycji.

 Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Jesteśmy solidnym partnerem potrafiącym rozwiązać Państwa problemy z zakresu szeroko pojętej informatyki.

Lorem Ipsum Dolor

Amet Sit Consecteture Lorem

Consectetur Adipiscing Elit.

Pellentesque In Ipsum Id Orci Porta Dapibus.

Sed Porttitor Lectus Nibh

Pytanie nic nie kosztuje - napisz do nas :

Biuro

93-121 Łódź
Częstochowska 38/52 lokal 620

Godziny pracy

Poniedziałek – Piątek : 9:00 – 17:00
Sobota – Niedziela : nieczynne

Zadzwoń

(+48 42) 209-15-01